До 100-річчя від дня народження В.О.Сухомлинського

"Школа – не комора знань, а світоч розуму. Усі діти не можуть мати однакові здібності.  І найважливіше завдання школи – виховання здібностей."

В.О.Сухомлинський

План заходів, щодо підготовки до відзначення 100-річчя від дня народження В.О.Сухомлинського

1.

Оформлення розробок уроків, заходів, гурткових занять, дидактичних матеріалів на основі творчо-літературної спадщини Василя Сухомлинського

до 15 червня 2018 року

Дирекція школи, вчителі -предметники

2.

Презентувати роботу шкільних методичних об’єднань з питань впровадження в навчально-виховний процес педагогіки Василя Сухомлинського

до 21 серпня 2018 року

Дирекція школи, голови МО

3.

Декада методичних заходів у закладах освіти до 100-річчя з дня народження В.О.Сумлинського "Платформа виховання за Сухомлинським в контексті сучасного виховання": - засідання педагогічної ради на тему: «Ідеї В.О. Сухомлинського про гуманізацію навчально-виховного процесу в практиці перебудови сучасної школи»; - психолого – педагогічний семінар на тему: «Педагогіка В. Сухомлинського і розвиток теорії і практики навчання»; - засідання шкільних методичних об'єднань.

Вересень 2017, 2018 року

Дирекція школи, пед. колектив, голови МО

4.

Організувати проведення шкільних, педагогічних читань "В. О. Сухомлинський і школа ХХІ століття"

Березень 2018 року

Дирекція школи

5.

Оновити створені в закладах освіти куточки, експозиції, стенди, поповнити їх новими, змістовними матеріалами з досвіду творчої реалізації педагогічних ідей В.О.Сухомлинського.

ІІ півріччя 2018 року

Дирекція школи

.Проведення пошуково-дослідницької роботи учителів та учнів з вивчення та впровадження педагогічної спадщини В.О.Сухомлинського

6

Проводити в 1-11 класах уроки на природі за методикою В.О. Сухомлинського(в зеленому класі)

Протягом року

Учителі-предметники

7

Провести засідання літературних віталень приурочених пам’яті

В.О. Сухомлинського

Протягом 2017/2018 навчального року

Керівник МО гуманітарного циклу

8

Провести єдиний урок доброти "Людина починається з добра"

26 вересня 2018року

Класні керівники 1-11 кл.

Василь Сухомлинський "Сто порад учителеві"